

Социјалисти Новог Сада и Војводине данас су, као и сваке године, полагањем цвећа на спомен-обележје на Новосадском сајму, одали почаст Бошку Перошевићу. Пре 26 година трагично је изгубио живот приликом обиласка сајма, а у том периоду обављао је дужност председника Извршног већа АП Војводине и председника Градског одбора СПС Нови Сад.
У име Градског одбора СПС Нови Сад, цвеће су положили потпредседник Градског одбора др Борко Милановић, потпредседници Покрајинског одбора СПС у Војводини Бранко Ћурчић и Борис Новаковић, потпредседница Главног одбора и Извршног одбора СПС Александра Ђанковић, као и чланови Градског одбора СПС Нови Сад.